Komentarze

 

czesc

Cieszymy się, że po długiej całkowitej absencji, udało się odtworzyć zręby niegdysiejszego spektakularnego istnienia. Obecna strona to jedynie proteza w miejsce utraconych szans i nadziei, ale jak wiadomo blogi są zwierciadłem duszy i losy ich podążają za autorami. Fajnie że byliście tu z nami gdy kiedyś świętowaliśmy wspólne pięć minut. Fajnie że nadal istniejecie i dajecie nam to odczuć od czasu do czasu dając akceptację temu co się stworzyło.

PS. Będzie miło jeśli zostawisz komentarz, znak albo wyrazy.

Reklamy

10 myśli na temat “Komentarze”

 1. Nie wyrzuciłam Cię z ulubionych zakładek, nawet po tym jak ta strona umarła. I tak co jakiś czas klikałam i sprawdzałam, czy coś się dzieje, czy nie. Nawet nie wiesz, jak szeroko się uśmiechnęłam, gdy zobaczyłam tu „życie”.
  Pozdrawiam cieplutko!

 2. Muszę przyznać że niedawno przypomniałem sobie o Waszej stronie, i ze zdziwieniem odkryłem że „żyje”. Dawkuję sobie zatem stare shapesy i wspominam że „kiedyś to były shapesy” 😉 Chętnie będę odwiedział Waszą stronę co jakiś czas z oczekiwaniem na nową grafikę.

  P.S. Ciekawostka – nawet parę shapesów mam zapisane na dysku od dawien dawna, chociażby ten z zastanowieniem się nt. kryzysu wieku średniego.

 3. To jest ten momwnt, kiedy znudzony w robocie siedzisz, odpalasz archiwum, i siedzisz dalej znudzony ale tak jakby mniej i wesoło znudzony.
  Wracam dosyć często tutaj!

  Pozdrawiam.
  D.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s