Komentarze

 

czesc

Cieszymy się, że po długiej całkowitej absencji, udało się odtworzyć zręby niegdysiejszego spektakularnego istnienia. Obecna strona to jedynie proteza w miejsce utraconych szans i nadziei, ale jak wiadomo blogi są zwierciadłem duszy i losy ich podążają za autorami. Fajnie że byliście tu z nami gdy kiedyś świętowaliśmy wspólne pięć minut. Fajnie że nadal istniejecie i dajecie nam to odczuć od czasu do czasu dając akceptację temu co się stworzyło.

PS. Będzie miło jeśli zostawisz komentarz, znak albo wyrazy.

Reklamy

8 myśli na temat “Komentarze”

 1. Nie wyrzuciłam Cię z ulubionych zakładek, nawet po tym jak ta strona umarła. I tak co jakiś czas klikałam i sprawdzałam, czy coś się dzieje, czy nie. Nawet nie wiesz, jak szeroko się uśmiechnęłam, gdy zobaczyłam tu „życie”.
  Pozdrawiam cieplutko!

 2. Muszę przyznać że niedawno przypomniałem sobie o Waszej stronie, i ze zdziwieniem odkryłem że „żyje”. Dawkuję sobie zatem stare shapesy i wspominam że „kiedyś to były shapesy” 😉 Chętnie będę odwiedział Waszą stronę co jakiś czas z oczekiwaniem na nową grafikę.

  P.S. Ciekawostka – nawet parę shapesów mam zapisane na dysku od dawien dawna, chociażby ten z zastanowieniem się nt. kryzysu wieku średniego.

 3. To jest ten momwnt, kiedy znudzony w robocie siedzisz, odpalasz archiwum, i siedzisz dalej znudzony ale tak jakby mniej i wesoło znudzony.
  Wracam dosyć często tutaj!

  Pozdrawiam.
  D.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s