Komentarze

 

czesc

Cieszymy się, że po długiej całkowitej absencji, udało się odtworzyć zręby niegdysiejszego spektakularnego istnienia. Obecna strona to jedynie proteza w miejsce utraconych szans i nadziei, ale jak wiadomo blogi są zwierciadłem duszy i losy ich podążają za autorami. Fajnie, że byliście tu z nami, gdy kiedyś świętowaliśmy wspólne pięć minut. Fajnie, że nadal istniejecie i dajecie nam to odczuć od czasu do czasu dając akceptację temu co się stworzyło.

PS. Będzie miło jeśli zostawisz komentarz, znak albo wyrazy.

Reklamy

12 myśli na temat “Komentarze”

 1. Nie wyrzuciłam Cię z ulubionych zakładek, nawet po tym jak ta strona umarła. I tak co jakiś czas klikałam i sprawdzałam, czy coś się dzieje, czy nie. Nawet nie wiesz, jak szeroko się uśmiechnęłam, gdy zobaczyłam tu „życie”.
  Pozdrawiam cieplutko!

 2. Muszę przyznać że niedawno przypomniałem sobie o Waszej stronie, i ze zdziwieniem odkryłem że „żyje”. Dawkuję sobie zatem stare shapesy i wspominam że „kiedyś to były shapesy” 😉 Chętnie będę odwiedział Waszą stronę co jakiś czas z oczekiwaniem na nową grafikę.

  P.S. Ciekawostka – nawet parę shapesów mam zapisane na dysku od dawien dawna, chociażby ten z zastanowieniem się nt. kryzysu wieku średniego.

 3. To jest ten momwnt, kiedy znudzony w robocie siedzisz, odpalasz archiwum, i siedzisz dalej znudzony ale tak jakby mniej i wesoło znudzony.
  Wracam dosyć często tutaj!

  Pozdrawiam.
  D.

  1. Dzięki za to świetne pytanie. Muszę przemyśleć odpowiedź.
   Edit: to niemożliwe, ze względów technologicznych i organizacyjnych. Nawet trudno byłoby przywrócić stworzone niegdyś grafiki, bo niedoskonałe narzędzie pozostawiło po sobie dziesiątki tysięcy nienazwanych jpgów. Prawdziwy potop czarno-białych kształtów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s