Komentarze

 

czesc

Cieszymy się, że po długiej całkowitej absencji, udało się odtworzyć zręby niegdysiejszego spektakularnego istnienia. Obecna strona to jedynie proteza w miejsce utraconych szans i nadziei, ale jak wiadomo blogi są zwierciadłem duszy i losy ich podążają za autorami. Fajnie, że byliście tu z nami, gdy kiedyś świętowaliśmy wspólne pięć minut. Fajnie, że nadal istniejecie i dajecie nam to odczuć od czasu do czasu dając akceptację temu co się stworzyło.

PS. Będzie miło jeśli zostawisz komentarz, znak albo wyrazy.

PS2. Do bliższego kontaktu zostawiam maila: szejps(a)gmail.com

21 myśli na temat “Komentarze”

 1. Nie wyrzuciłam Cię z ulubionych zakładek, nawet po tym jak ta strona umarła. I tak co jakiś czas klikałam i sprawdzałam, czy coś się dzieje, czy nie. Nawet nie wiesz, jak szeroko się uśmiechnęłam, gdy zobaczyłam tu „życie”.
  Pozdrawiam cieplutko!

 2. Muszę przyznać że niedawno przypomniałem sobie o Waszej stronie, i ze zdziwieniem odkryłem że „żyje”. Dawkuję sobie zatem stare shapesy i wspominam że „kiedyś to były shapesy” 😉 Chętnie będę odwiedział Waszą stronę co jakiś czas z oczekiwaniem na nową grafikę.

  P.S. Ciekawostka – nawet parę shapesów mam zapisane na dysku od dawien dawna, chociażby ten z zastanowieniem się nt. kryzysu wieku średniego.

 3. To jest ten momwnt, kiedy znudzony w robocie siedzisz, odpalasz archiwum, i siedzisz dalej znudzony ale tak jakby mniej i wesoło znudzony.
  Wracam dosyć często tutaj!

  Pozdrawiam.
  D.

  1. Dzięki za to świetne pytanie. Muszę przemyśleć odpowiedź.
   Edit: to niemożliwe, ze względów technologicznych i organizacyjnych. Nawet trudno byłoby przywrócić stworzone niegdyś grafiki, bo niedoskonałe narzędzie pozostawiło po sobie dziesiątki tysięcy nienazwanych jpgów. Prawdziwy potop czarno-białych kształtów.

   1. Kiedyś był własny serwer, flash, młodość i wściekłe zaangażowanie. Dzisiaj jest darmowy wordpress, wór niezałatwionych spraw i codzienne karczowanie „niechcemisia”. Ale życie jest rozwojowe i pewnie przyniesie coś, co dziś jest jeszcze niewyobrażalne.

 4. Dobrze jest zobaczyć taki powrót. A już straciłam swego czasu nadzieje, że znów zobacze tutaj coś, co trafi w punkt w moje myśli i przestałam zaglądać. Dziekuje za powrót. Mój folder na komputerze też jest pełen tych kształtów.
  Zycze powodzenia i gratuluję odwagi do powrotu.

  1. Z tych emocji bardzo niezgrabnie to wszystko napisałam. Przepraszam za liczne powtórzenia i taką grafomanię 🙂

   1. Dzięki za wszystkie powtórzenia i niezgrabności!
    PS. Ileż to razy w środku nocy wstawałem żeby poprawić przecinek, który jak mniemałem, w innym miejscu lepiej wyraziłby moje intencje. Przy czym już po dwóch dniach ten sam przecinek zdawał się całkiem wypaczać znaczenie…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s